Poslije utakmice je iznio svoje dojmove:
“Hvala Bogu, došli smo do tri iznimno važna boda za nas. Željeli smo ostvariti pobjedu, ali nije bilo jednostavno. Teška utakmica, vidjelo se to od početka do kraja. Igrali smo u grču jer se znala važnost susreta, to se osjetilo. Kako je utakmica odmicala imali smo dobrih trenutaka i nadam se da će nam ova pobjeda pomoći za samopouzdanje i vjeru da smo dobri te da ćemo u idućim utakmicama biti još bolji”.
Na stadionu su uslijedile emotivne scene, Modrić je dočekan ovacijama s tribina, a nakon susreta fotografirao se s navijačima koji su slavili pobjedu Vatrenih.
“Stvarno je nevjerojatno doći do 200 nastupa u omiljenom dresu. To me čini jako ponosnim, nisam to mogao ni sanjati. Idemo dalje i hvala navijačima na podršci te svima na čestitkama i svima koji nama igračima čine život lakšim u reprezentaciji”.




