Ovo su prvi dojmovi hrvatskog junaka Toronta:
“Znali smo da je Panama jedna ekipa koja je vertikalna, koja ima jako brze individualce, tehnički su dobri i mislim da su bili jako koncentrirani. Osvajali su druge lopte, tražili su dubinu. Imaju stvarno dobre individualce, s razlogom su 30. ekipa na svijetu”.
O drugom dijelu...
“Nismo ih podcijenili. Oni su se snašli dosta dobro u tom prvom poluvremenu. U drugom dijelu smo podigli agresivnost, bili smo bliže tim drugim loptama, a došao je i taj pogodak na početku drugog poluvremena. Bilo je tu nekoliko kontri, najbolja od Marca, gdje bi možda zatvorili tu utakmicu. Međutim, ovako je ostala živa, ali treba krenuti od ove pobjede. Nadam se ćemo izvući dobre pouke i da ćemo iz ove pobjede nastaviti graditi ono što je jako bitno za biti bolji na turniru”.
O velikom jubileju kapetana Luke Modrića...
“Sretan sam što imamo kapetana kao što je Luka, on je svima nama veliki uzor kako se boriti za dres reprezentacije”.
O Gani...
“Evidentno je da su bili kompaktan i nezgodan protivnik. Definitivno imamo još uvijek dovoljno dana da se pripremimo. Čeka nas teška utakmica kao i svaka na Svjetskom prvenstvu. Trebamo se usmjeriti prije svega na nas. Svaki detalj je bitan, danas smo u prekidima bili dobri, nismo primili gol. Svi ti neki detalji su nam bitni za ono što dolazi”.




