Karlo Sentić potpisao je sa Slaven Belupom dvogodišnji ugovor, nakon što mu je završila suradnja s mađarskim Diosgyorom. U elitnom razredu hrvatskog nogometa debitirao je u dresu Hajduka, a s Varaždinom je bio osvojio drugoligaško natjecanje.
Bio je i povremeni mladi hrvatski reprezentativac, a po dolasku u Koprivnicu je poručio za službene klupske kanale: "Pratio sam HNL stalno, imam puno prijatelja u ligi i osjetio da je Slaven jako dobra i zrela sredina za mene. Što se tiče ove sezone, sigurno da su očekivanja najviša moguća, no idemo iz treninga u trening, utakmice u utakmicu, korak po korak pa ćemo vidjeti".




